Kategorie
Kategorie

Moderní krbová kamna, krbové vložky ani krby nejsou předmětem žádných omezujících opatření a už vůbec ne zákazů. Nic takového, pokud je z oficiálních zdrojů známo, se ani nepřipravuje. Tyto a podobné zprávy jsou zavádějící a mnohdy zcela smyšlené.

Je také zásadní rozlišovat mezi krbovými kamny, krbovými vložkami pro stavbu krbů a klasickými kotli určenými pro centrální vytápění. Právě kotle na dřevo jsou aktuálně předmětem určitých omezení, a to dle jejich emisních tříd. Kotle nemají nic společného s krbovými kamny a krbovými vložkami, na ně se emisní třídy NEVZTAHUJÍ. Jednoduše řečeno, krby ani kamna nejsou kotle.

Multifunkční gril / krb / udírna TROLL

DOPRAVA ZDARMA Multifunkční gril / krb / udírna TROLL
 Další obrázky
Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL Multifunkční gril / krb / udírna TROLL
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: LEDA
Model: Troll
Dostupnost: Na dotaz
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
60320
Naše cena 60 320 Kč
Bez daně: 49 851 Kč
Množství:  

Multifunkční, litinový, mobilní - to jsou hlavní přídavná jména charakterizující Troll venkovní krb / gril / ohniště / udírnu.

Základní set Troll se skládá z:

  • smaltovaného litinového korpusu
  • 2 koleček
  • otáčecího roštu na grilování + grilovací plochy (Ø 500 mm, 8 kg).
  • "Paella" pánev (Ø 500 mm, 14 kg).

To vše je zahrnuto jako základ krbu Troll. Dále je možné si pořídit:

- set 2 přídavných dřevěných odkládacích ploch, - sady pro odkouření včetně teploměru a stříšky, - přídavný rošt, - přídavná grilovací plocha.

Na Troll výrobce poskytuje 10 letou záruku proti korozi. Pokud se nepoškodí smaltovaný povrch, je zahradní krb Troll věčný...

Rozměr - V x Š x H: 770 x 700 x 700 mm
Barva: černá
Externí přívod vzduchu: ne
Netto váha (bez balení): 150 kg
Základní set obsahuje: smaltovaný litinový korpus
sada 2 koleček

rošt na grilvání + grilovací plocha (Ø 500 mm, 8 kg)