Kategorie
Kategorie

Gril VULCANUS® Pro730 Masterchef

Výrobce: Vulcanus
Model: 100050
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
65990
Naše cena 65 990 Kč
Bez daně: 54 537 Kč
Množství:  
Gril VULCANUS® Pro730 Masterchef
Grilujte vestoje po vzoru mistrů v oboru a porcujte potraviny přímo na masivní dřevěné desce, která je součástí podstavce. Vulcanus Pro730 Masterchef (grilovací plotna 730 x 730 mm) s vysokým a prodlouženým podstavcem poskytuje více místa na suroviny, nádobí i dřevo.
Grily Vulcanus mají jedinečný design chráněný patentem. Tělo grilů vyrábíme z patinující oceli COR-TEN, která má dlouhou životnost. Je navíc vyloženo akumulační vložkou pro lepší cirkulaci horkého vzduchu, tepelnou stabilitu a sníženou spotřebu dřeva.
Čtvercový tvar plotny má oproti kruhových grilům až o ⅓ větší grilovací plochu. Díky rozdělení na dvě tepelné zóny vám navíc umožní připravovat zároveň maso i zeleninu.
 
Vysoký podstavec se zásobníkem na dřevo je jako stvořený pro pohodové grilování ve stoje. Navíc si do jeho přihrádky můžete odkládat nádobí a další věci, které chcete mít po ruce.
 
 
  • plotna o síle 12 mm s certifikací EU pro kontakt s potravinami
  • středový rošt pro grilování na přímém ohni se dvěma stupni výšky
  • adaptér pro kotlík
  • systém odvodu mastnoty pro zdravé grilování bez karcinogenů
  • jednoduché čištění od popela ve spodní části grilu
Čím můžu v grilech Vulcanus topit?
Hodí se všechny druhy tvrdého dřeva, pokud je jejich zbytková vlhkost nižší než 20 %. Dřevo by tedy mělo být dostatečně proschlé. Navlhlé dřevo uvolňuje při spalování dým a dehet, a tím dochází ke zvýšení kouřivosti, spotřeby dřeva a snížení tepelného výkonu. Doporučujeme technicky sušená polena s délkou cca 33 cm, která koupíte v každém hobby marketu. Můžete používat i dřevěné uhlí.
 
Hmotnost
160 kg
Rozměry výrobku
730 x 987 x 1392 mm
Rozměry grilovací plochy
730 x 730 mm
Původ
Česká republika
Záruční doba
Gril 5 let, dřevěná deska 2 roky
Materiál
Italy Cor-Ten steel (Body) and Boiler steel (Plate)
Povrchová úprava
Patina, Olej