Kategorie
Kategorie

Moderní krbová kamna, krbové vložky ani krby nejsou předmětem žádných omezujících opatření a už vůbec ne zákazů. Nic takového, pokud je z oficiálních zdrojů známo, se ani nepřipravuje. Tyto a podobné zprávy jsou zavádějící a mnohdy zcela smyšlené.

Je také zásadní rozlišovat mezi krbovými kamny, krbovými vložkami pro stavbu krbů a klasickými kotli určenými pro centrální vytápění. Právě kotle na dřevo jsou aktuálně předmětem určitých omezení, a to dle jejich emisních tříd. Kotle nemají nic společného s krbovými kamny a krbovými vložkami, na ně se emisní třídy NEVZTAHUJÍ. Jednoduše řečeno, krby ani kamna nejsou kotle.

BeF Zahradní gril a čistící stůl 2 v 1

BeF Zahradní gril a čistící stůl 2 v 1
Výrobce: BEF
Model: 199-0036101
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
4900
Naše cena 4 900 Kč
Bez daně: 4 050 Kč
Množství:  

DVA V JEDNOM

Univerzální čistící a grilovací stůl si zamiluje každý zahrádkář, chatař, rybář či kutil.Tento originální stůl řeší jednoduchým způsobem přípravu zeleniny, ovoce, ryb a jiných surovin včetně následného grilování. Nabízí snadnou rychlou přípravu, a ještě rychlejší následný úklid.Pro snadné čištění a likvidaci zbytků při přípravě pokrmů slouží otvor uprostřed nerezového ohniště, který ústí do odpadní nádoby níže.Srdce stolu tvoří nerezové ohniště s odpadním otvorem. Díky tomuto otvoru je následná údržba grilu elegantní a nenáročná.

Ohniště je na venkovní straně opatřeno háčky, na které lze zavěsit příslušenství:

  • rošt (kryt odpadního otvoru v ohništi)
  • grilovací mřížka (pro kontaktní grilování potravin)
  • nerezový čistící stůl (umístění místo grilovací mřížky)

Velkou výhodou stolu je jeho uživatelsky příjemná pracovní výška 105 cm, průměr ohniště 70 cm a průměr odpadního otvoru 12 cm.